با شماره 08632212222 تماس بگیرید و یا آنلاین رزرو کنیدحالا رزرو کنید

سوالات متداول

سوالات و مشکلات رایج


چگونه از طریق این سایت رزرو کنم و از رزرو خود مطمئن شوم؟

مسافر گرامی با طی مراحل ساده ای می توانید به راحتی رزرو خود را انجام دهید پیشنهاد می کنیم ابتدا از طریق راهنمای رزرو آنلاین اتاق از نحوه رزرو هتل مطلع شوید. تمام مراحلی که شما باید برای رزرو هتل انجام دهید در این بخش آورده شده است.

اگر صاحب کارت بانکهای پذیرنده دروازه های پرداخت اینترنتی می باشید به راحتی می توانید از آنها استفاده نموده و بطور خودکار رزرو خود را نهایی کنید.

در صورتی که امکان پرداخت اینترنتی را ندارید با بخش پشتیبانی تماس حاصل نموده تا راهنمایی لازم جهت واریز وجه توسط بانک و یا انتقال وجه از طریق دستگاه خودپرداز در اختیار شما قرار گیرد

در کدام قسمت سایت می توانیم نظرات مسافرین را در مورد هتل ها ببینیم؟

در صفحه معرفی هر هتل می توانید نظرات و تجربیات مسافرین را در مورد هتل مورد نظر ببینید.

آیا قیمتی که در قسمت رزرو مشخص شده است مبلغ نهایی است؟ یا مبلغ اضافه ای باید پرداخت گردد؟

همانگونه که ملاحظه می فرمایید در صفحه اصلی هر هتل قیمت های نهایی آن لحاظ شده است و با مشخص نمودن تعداد شب اقامت و تاریخ ورود، در قسمت رزرو قیمت نهایی با احتساب سرویس، مالیات بر ارزش افزوده و عوارض شهرداری محاسبه می گردد. لیکن هیچ هزینه ای تا مرحله آخر اضافه نخواهد شد البته هزینه آنچه که رزرو نموده اید و در تاییدیه شما یا همان واچر قید شده است مانند استفاده از مینی بار، رستوران، خشکشویی، استخر و … به صورت مجزا دریافت می گردد. در غیر اینصورت قیمت‌های مشخص شده عیناً مطابق قیمت‌های اصلی هتل است و در این میان شما هیچ کارمزد یا وجه اضافه ای پرداخت نمی کنید

اگر در هنگام پرداخت شبکه بانکی قطع شود و پرداخت ناموفق شود چه اتفاقی می افتد؟

معمولاً بدترين حالتي که ممکن است به وقوع بپيوندد اين است که پول از حساب شما کسر شود، ولي به حساب فروشنده واريز نشود اما نگران نباشيد. در اين حالت معمولاً پول شما در حساب هاي واسط بانک است.

نهايتاً خود بانک مي بايست مغايرت ها را رفع کند. منتظر بمانيد و اگر تا 48 ساعت پول به حسابتان برگشت نخورد، آنگاه با پشتيباني سامانه و يا بانک عامل پرداخت اينترنتي تماس بگيريد تا مغايرت برطرف شود.

در چه ساعت هایی امکان پذیرش مهمان در هتل ها فراهم است؟

ساعت پذیرش میهمان بعد از ساعت 12 هر روز و ساعت تخلیه اتاق قبل از ساعت 12 ظهر می باشد.

مدارک لازم جهت پذیرش در هتل چه می باشد؟

شناسنامه و كارت ملی مسافر و کلیه همراهان الزامی است.